Институт туралы

format_list_bulleted Павлодар педагогикалық университетінің қосымша білім беру институты өз қызметін нормативтік құжаттарға сәйкес жүзеге асырады
school Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі
school "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі №319-III заңы (04.05.2020 ж. жағдай бойынша өзгерістер және толықтырулармен)
school Білім беру қызметін регламенттейтін Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілері
school Білім берудің мемлекеттік стандарттары
school Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі №370 бұйрығымен бекітілген, ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарының түрлері қызметінің үлгілік қағидалары
school ППУ жарғысы

Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңына сәйкес ППУ-да қоғамда болып жатқан әлеуметтік-экономикалық өзгерістерге сәйкес білім мен дағдылардың қосымша көлемін алу үшін жағдай жасалған.

ППУ қосымша білім беру институтында біліктілікті арттыру курстары, кәсіби қайта даярлау курстары, талапкерлерге арналған дайындық курстары, ағылшын, қазақ, орыс, түрік, қытай тілдерінің деңгейлік курстары жүзеге асырылады.

Оқу процесіне үлкен ғылыми-педагогикалық және практикалық тәжірибесі бар, Қазақстан Республикасының және алыс шетелдің жетекші оқу орындарында тағылымдамадан өткен жетекші ғалымдар мен мамандар тартылады.

Біліктілікті арттыру курстарының оқу бағдарламалары жаңа технологияларды, оқытудың әдістері мен құралдарын, ғылымда, білім беруде, өндірісте болып жатқан инновацияларды, сондай-ақ еңбек нарығының қажеттіліктерін, оқыту нәтижелеріне құзыреттілік тәсілді, кәсіби біліктілік стандарттарының талаптарын ескере отырып әзірленді және сол арқылы практикаға бағдарланған.

Біліктілікті арттыру бағдарламасы кәсіптік қызмет үшін қажетті жаңа құзыретті жетілдіруге және (немесе) алуға және (немесе) қолда бар, біліктілік шеңберінде кәсіптік деңгейді арттыруға бағытталған, 36 сағаттан бастап іске асырылады.

Кәсіби қайта даярлау бағдарламасы кәсіби қызметтің жаңа түрін орындауға, жаңа біліктілік алуға немесе қосымша біліктілік алу үшін қажетті құзыреттілікті алуға бағытталған, 250 сағаттан бастап іске асырылады.

format_list_bulleted Біздің оқудың артықшылықтары
school оқу процесін ұйымдастыру мен өткізудің жоғары сапасы
school өтінімдер түсуіне қарай топтарды жедел қалыптастыру, тапсырыс берушінің талаптарын барынша қанағаттандыру
school оқытудың түрлері мен әдістерінің әртүрлілігі

Ресей Федерациясының азаматтығын алу үшін, уақытша тұруға рұқсат алу үшін (УТР) және тұру ықтиярхатын алу үшін (ТЫ) (кешенді емтихан: орыс тілі, Ресей Федерациясының тарихы, Ресей Федерациясының заңнамасы); патент, жұмысқа рұқсат алу үшін (кешенді емтихан: орыс тілі, Ресей Федерациясының тарихы, Ресей Федерациясының заңнамасы) Институт базасында ай сайын тестілеу жүргізіледі. Сонымен қатар тілді меңгерудің сертификаттық деңгейін (1, 2, 3 деңгей) алу үшін емтихан тапсыруға болады.

Оқу аяқталғаннан кейін және емтиханды сәтті тапсырғаннан кейін мемлекеттік үлгідегі тиісті растайтын құжат (сертификат, куәлік, куәлік немесе диплом) беріледі.
arrow_upward